:: چاپ و نشر ایران - ناشران ایران - تازه های نشر کشور - فروش و پخش کشوری کتاب - فروش آنلاین و اینترنتی کتاب - کتاب ایران - چاپ کتاب ایران - بزرگترین ویترین فروش کتاب ناشران کشور - هر ناشر یک ویترین فروش کتاب - آدرس های اختصاصی ناشران ایران - معرفی اهل قلم::
       تبليغات
X
تازه های نشر کشور
جستجو در سایت
ورود به سیستم
عضویت

به وب سایت

ابوالفضل گل محمدی

خوش آمدید

صفحه اصلي درباره ما تازه های نشر خدمات و تسهیلات تماس با ما

نام : ابوالفضل گل محمدی
نام مدير : ابوالفضل گل محمدی
حوزه فعالیت : نویسندگان
موضوع : کلیات - ادبیات
شهرستان : خدابنده
استان : زنجان
آدرس : زنجان - شهرستان خدابنده
تلفن : 09358253253

ناشران محترم، مؤلفان،نویسندگان و مترجمان
با دریافت کد مدیریتی وبسایت خود، به آسانی می توانید کتابهای خود را بلافاصله پس از چاپ بر روی ستون تازه های نشر کشور و در دسترس همگان قرار دهید.

مدیریت محترم
خواهشمند است جهت هماهنگی و تکمیل اطلاعات صفحات وبسایت خود و دریافت کد مدیریتی اقدام نموده و یا با شماره تلفن های 09120239255 ( تهران و قم ) و 09159224320 ( شهرستان ها ) تماس حاصل فرمائید. اين صفحه به عنوان پيش فرض آمده و با دريافت كد مديريتي مي توانيد وب سايت مستقل خود را به آساني طراحي و ايجاد نماييد. چنانچه وب سایت اختصاصی دارید می توانید لینک آن را در اینجا بگذارید که در این صورت مشمول 50 درصد تخفیف در پرداخت شارژ عضویت سالانه خواهید شد. چنانچه مایل نیستید نام مرکز شما در این سامانه باشد تماس بگیرید تا نسبت به حذف آن اقدام گردد.

نظر به استقبال گسترده عموم مردم جامعه و بالاخص دست اندرکاران حوزه چاپ و نشر ایران از راه اندازی ، فعالیت و ارائه خدمات منحصر به فرد این سامانه به عنوان بزرگترین سامانه اطلاع رسانی چاپ و نشر ایران و پوشش کامل این حوزه و تاثیر بالای آن در ارتقای سطح فرهنگ عمومی جامعه ، از کلیه دست اندرکاران حوزه چاپ و نشر کشور دعوت می شود نظرات و پیشنهادات سازنده خود را جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات به این سامانه منعکس فرمایند . این سامانه با گستردگی کشوری در خدمت تمام ناشران ، مولفان ، نویسندگان ، ویراستاران ، تصویرگران مراکز پخش و غیره می باشد و به هر یک از آنان یک وب سایت مستقل با تمام امکانات با کاربری بسیار آسان ارائه می شود به طوری که هر یک از آنان با هر سطح دانش کامپیوتری می توانند خدمات خود را به بهترین و ساده ترین راه به عموم مردم ایران معرفی و به روز رسانی کنند . عضویت تمام دست اندرکاران حوزه چاپ و نشر کشور در این سامانه رایگان بوده و مبلغ سالانه ای که برای ارائه کد مدیریتی از اعضاء اخذ می شود صرفا جهت استفاده فضای اینترنتی و ارائه وب سایت مستقل با کاربری آسان به هر یک از آنان می باشد . اعضاء می توانند با این کد مدیریتی وب سایت خود را به هر شیوه ای که دوست دارند به ساده ترین راه طراحی و ایجاد نمایند و تمام خدمات خود را در آن بگنجانند . به علاوه ، آنها می توانند کتاب های خود را بلافاصله پس از چاپ بر روی ستون تازه های نشر کشور قرارداده تا در دسترس همگان باشد . بدین ترتیب مشکل معرفی و توزیع کشوری کتب منتشر شده به طور قطع پایان یافته و فروش فوری آنها تضمین خواهد شد . علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های همراه 09120239255 و 09159224320 تماس حاصل فرمایند.

نحوه عضویت
تبلیغات
مرکز جامع خدمات چاپ و نشر کشورمرکز جامع خدمات چاپ و نشر کشور< بیشتر
مرکز جامع خدمات چاپ و نشر کشورمرکز جامع خدمات چاپ و نشر کشور< بیشتر
تبدیل پایان نامه به کتاب در اسرع وقتتبدیل پایان نامه به کتاب در اسرع وقت< بیشتر
ارائه وب سایت اختصاصی به ناشرانارائه وب سایت اختصاصی به ناشران< بیشتر

:: با تشکر از حسن اهتمام و همکاری شما ::
:: مدیریت سامانه چاپ و نشر ایران - ناشران ایران - تازه های نشر کشور - فروش و پخش کشوری کتاب - فروش آنلاین و اینترنتی کتاب - کتاب ایران - چاپ کتاب ایران - بزرگترین ویترین فروش کتاب ناشران کشور - هر ناشر یک ویترین فروش کتاب - آدرس های اختصاصی ناشران ایران - معرفی اهل قلم ::
:: حسین قنبری ::

تعداد بازدید : 4633
چاپ و نشر ایران
چاپ و نشر ایران
چاپ و نشر ایران
چاپ و نشر ایران
چاپ و نشر ایران
چاپ و نشر ایران
چاپ و نشر ایران
چاپ و نشر ایران

کتاب های ویژه

آرشیو کتاب های ویژه

سایت های مرتبط